Čo ponúka Barum v súčasnosti?

Aj keď je konkurencia na trhu s pneumatikami v súčasnosti veľmi vysoká, vďaka spojeniu s koncernom Continental sa značke Barum aj naďalej mimoriadne darí. Pneumatiky sa v Otrokovicích (ale aj inde v Európe) vyrábajú dodnes a firma prevádzkuje tiež pneuservis.

Tie najkvalitnejšie pneumatiky

K ťahákom značky Barum patria pneumatiky Barum Brillantis 2. Ich vyvážené jazdné vlastnosti, dlhá životnosť a naozaj nízka cena im priniesli popredné miesto v obľúbenosti medzi vodičmi. Oproti svojmu predchodcovi – Barum Brillantis, je pneu Barum Brillantis 2 charakteristická tuhším asymetrickým dezénom a zvýšenou bezpečnosťou v kritických jazdných situáciách. Je tiež menej hlučná, vďaka čomu zvyšuje komfort jazdy. Navyše, cena tejto pneumatiky je viac než príjemná.

barum_brillantis_2-malaNovinkou v rodine pneumatík Barum je pneumatika Barum Bravuris 2. Líši sa od ostatných svojim asymetrickým dezénom a je vhodná aj na športový a pretekársky štýl jazdy až do rýchlosti 300 km/h. V súvislosti s rýchlou jazdou je pre pneumatiku charakteristická i bezpečnosť a zvýšená stabilita jazdy. A to či už na suchom alebo na mokrom povrchu, kde je odolnejšia i voči aquaplanningu. Veľmi príjemná je i cena tejto športovej gumy a jej životnosť. Ak ste teda fanúšikom rýchlej jazdy, na leto 2015 by ste mali obuť určite práve Barum Bravuris 2.

Ďalšie služby pre motoristov

Okrem toho, že pod značkou Continental Barum sa vyrábajú a predávajú mimoriadne kvalitné pneumatiky, spoločnosť ponúka aj rôzne služby pre motoristov. Prevádzkuje totiž pneuservis a autoservis, a to sieťovo v rámci viacerých európskych krajín vrátane Česka a Slovenska. Navyše, Barum pneumatiky sú vyrábané s ohľadom k prírodným zdrojom, ochrane životného prostredia a ovzdušia a tiež v súlade so snahou o znižovanie spotreby materiálov. Jednoducho svetové pneumatiky!


môj obrázok

 

Zdroje: pneu-jenda.cz, conti-online.com, mpneu.cz ,bestdrive.cz